Коробка для наживки прямокутна «Веселий короп».
Коробка виконана з цільної натуральної деревини, має декоративне оздоблення кришки (3D різьблення), приємний зовнішній вигляд та 2 відділення для зберігання наживки чи насадки.
Компактна дерев’яна коробка прямокутної форми вдало підійде для зберігання та транспортування наживки чи насадки для риболовлі.
Внутрішній об’єм коробки розділений на 2 однакових відділення розміром 80 х 47 х 30 мм, що дозволяє розмістити та зручно використовувати під час риболовлі достатній запас 2-х різних видів наживки чи насадки.
Кришка коробки закріплена на 2-х металевих петлях для зручного відкривання / закривання при використанні та оснащена парою надійних магнітів, що фіксують кришку в закритому стані для надійного зберігання вмісту коробки (наживки чи насадки).
Габарити: 125 х 100 х 48 мм. Вага: 180г.
Виконується в різних кольорах (натуральна, світла або темна деревина).
Коробка виконана з цільної натуральної деревини, має декоративне оздоблення кришки (3D різьблення), приємний зовнішній вигляд та 2 відділення для зберігання наживки чи насадки.
Компактна дерев’яна коробка прямокутної форми вдало підійде для зберігання та транспортування наживки чи насадки для риболовлі.
Внутрішній об’єм коробки розділений на 2 однакових відділення розміром 80 х 47 х 30 мм, що дозволяє розмістити та зручно використовувати під час риболовлі достатній запас 2-х різних видів наживки чи насадки.
Кришка коробки закріплена на 2-х металевих петлях для зручного відкривання / закривання при використанні та оснащена парою надійних магнітів, що фіксують кришку в закритому стані для надійного зберігання вмісту коробки (наживки чи насадки).
Габарити: 125 х 100 х 48 мм. Вага: 180г.
Виконується в різних кольорах (натуральна, світла або темна деревина).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Дерево |
| Количество контейнеров | 2 |
| Количество ячеек | 2 |
| Количество отделений | 2 |
| Цвет | Коричневый |
| Вес | 0.18 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 12.5 см |
| Ширина | 10 см |
| Высота | 4.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 470 ₴









