Продавець ЧП "Мастерская Петровича" коллекция легендарных видов оружия для маленьких мужчин розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
51 відгук
Производство коллекции легендарных видов оружия для маленьких мужчин.
+380487728125
+380949982125
+380633628854
+380487728125

Даєш Київ - 2012

Даєш Київ - 2012

Фестиваль, який організовує МГО «Київський Клуб «Крансая Зірка» і Національна кіностудія художніх фільмів ім. А. Довженка, проходить вже 9 років і за цей час став кращим військово-історичним фестивалем країн СНД.
В цьому році фестиваль «Даєш Київ!» відбудеться завдяки підтримці Міністерства внутрішніх справ України, Державної Податкової Адміністрації України, Міністерства Оборони України, Міністерства освіти України, Державної Прикордонної служби України, Державної Митної служби України та Київської міської державної адміністрації. При активній участі концерну "КПЗШБ", торгового дому "Шереметьєвський", ТМ "Мілітарист", ТОВ "Бівуак", ГО "Департамент воєнно-культурної антропології", ТСО України.

4 листопада о 12:00 відбулося яскраве і видовищне подія – реконструкція бою у якому взяли участь понад 800 учасників військово-історичних клубів багатьох країн. Це реконструкція боїв, що проходили саме в цих місцях, і реалістично відображає той трагічний час. В ході бою також була задіяна велика кількість важкого озброєння, авто-, мото - та бронетехніки, артилерія, авіація і кавалерія. Учасники наочно продемонстрували дії різних підрозділів протиборчих армій.

В цьому році ми продовжили розвивати сценарій реконструкції бойових дій зведеного загону під командуванням заступника командира 71-ї стрілецької дивізії полковника С. В. Сливина 4-6 листопада 1943 р., який діяв у відриві від головних сил 38-ї армії, які ведуть наступ з Лютізького плацдарму. Бої загону були одним з найважливіших елементів наступальної операції зі звільнення Києва з метою створення заслону на шляху ворожих резервів, перекидання яких з боку Букринського плацдарму противник почав відразу ж після удару радянських військ з боку Лютізького плацдарму 3 листопада 1943 р..

Наш фестиваль по праву вважається міжнародним, оскільки участь у ньому беруть військово-історичні клуби не тільки з України, але й Росії, Білорусі, Естонії, Литви, Латвії, Чехії, Болгарії, Ізраїлю, Німеччини, Франції, США, Польщі. Щорічно фестиваль «Даєш Київ!» збирає все більше безпосередніх учасників, а подивитися на відтворення епізоду боїв за визволення Києва у листопаді 1943 року приїжджають тисячі глядачів зі всієї України і країн ближнього зарубіжжя.

 • Думська TV
  Думська TV
  Зброя, яка не продається в магазинах та іграшки, які не купиш на 7-му кілометрі. Одеський умілець на ім'я Петрович у себе в гаражі робить дерев'яні копії автоматів, кулеметів і пістолетів.
  Думська TV
 • Одесит створює найбезпечніше зброю
  Одесит створює найбезпечніше зброю
  дерева. Макети – зменшені копії озброєння часів Великої Вітчизняної війни. Більшість виробів схожі на розвиваючі іграшки для дітей. Вони легко збираються і розбираються.
  Одесит створює найбезпечніше зброю